تامین کنندگان و شرکای تجاری
تامین کنندگان و شرکای تجاری ما چه کسانی هستند؟
همکاران برنا در تامین محصولات صادراتی، بر اساس شاخص های معتبر شناسایی، ارزیابی، اعتبارسنجی و در نهایت انتخاب می شوند. این شبکه همکاران به صورت روزانه و هفتگی از طریق سامانه شرکت نسبت به ارائه اطلاعات مرتبط با سفارش ها اقدام می نمایند. برخی از مهمترین شاخص های ارزیابی تولید کنندگان و تامین کنندگان عبارتند از:
قابلیت تامین مستمر روزانه و هفتگی
تنوع در محصولات قابل تامین
قابلیت و امکانات لازم جهت انبار و بسته بندی محصولات (نظیر سردخانه و ...)
تجربه مناسب تامین محصولات صادراتی
چه کسانی می توانند همکار برنا باشند؟
از آنجا که کلید اصلی موفقیت هر شرکتی در بازارهای داخلی و خارجی وجود شبکه همکاران توانمند، متعهد و متخصص است بنابراین شرکت برنا دست همکاری خویش را به سوی تولید کنندگان، تامین کنندگان و کارگزاران خدماتی (نظیر شرکت های حمل و نقل، ترخیص و ...) به خصوص در حیطه محصولات کشاورزی دراز کرده و از آن استقبال می نماید.کافیست از طریق رابط زیر، فرم تعبیه شده را تکمیل نمایید تا در اولین فرصت کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.


مشتریـــان
 
مشتریان ما چه کسانی هستند؟
مشتریان برنا که را عمدتاً شرکت های توزیع کننده، فروشگاه های زنجیره ای، صنایع تبدیلی و شرکت های بازرگانی تشکیل می دهند. برنا بر این نکته واقف است که موفقیت وابسته به جلب رضایت و اعتماد مشتریان است. از این رو تلاش می کند در پاسخ به اعتماد و وفاداری آنها محصولات و خدمات مورد نظر را با بهترین کیفیت و قیمت به آنها تحویل دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


ارائه کنندگان خدمات بازرگانی
 
همکاران ما در شبکه جهانی خدمات بازرگانی
شرکت برنا تلاش دارد با توسعه شبکه خدمات خود در بازارهای جذاب صادراتی، خدمات شایسته ای به بازارگانان و همکاران خود ارائه نماید. شبکه ای قدرتمند و حرفه ای در ارائه خدمات بازرگانی، دسترسی مشتریان ما را به خدمات مورد نظرشان تسهیل می کند و باعث می شود هزینه ها و ریسک های عملیاتی آنها کاهش یابد. به همین منظور از همکاری با شرکت هایی که خدمات بازرگانی مورد نظر برنا را ارائه می دهند استقبال می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


بـرنا
محصولات

اطلاعات بیشتر
بـرنا
خدمات

اطلاعات بیشتر
بـرنا
شرکای تجاری

اطلاعات بیشتر